Polmax Sp. z o.o; 53-015 Wrocław; Karkonoska 59; tel/fax: (71) 339-9571
Tematy:

DOWNLOAD
LINKI
GIEŁDA
FORUM
POLECAM

Księga gosci

Wpisz się w naszej księdze gosci

ZAPRASZAMY DO DZIAŁÓW: FORUM, DOWNLOAD, LINKI, KSIEGA GOSCI, NAPISZ SWOJE WRAŻENIA I OPINIE. WYMIENIAJ SIĘ UWAGAMI Z INNYMI. MASZ CIEKAWE DOŚWIADCZENIA Z DOSEM, ZAINTERESUJĄ ONE INNYCH. TUTAJ KUPISZ LEGALNY SYSTEM DOS Z LICENCJĄ

ROM-DOS firmy Datalight

Jest na pewno jednym z liderów w kategorii systemów operacyjnych dla komputerów i rozwiązań przemysłowych.
Wszędzie tam, gdzie wymagany jest niezawodny i stabilny system, tam właśnie znajdzie się ROM-DOS.


Dla komputerów osobistych
ROM-DOS z licencją na pojedyńcze komputery w wersji 7.1 posiada m.in. obsługę dużych dysków do 2TB /tera bajtów/ oraz długich nazw.
Jeżeli chcesz wypróbować ten system zarejstruj się. Otrzymasz możliwość testowania tego systemu.
Prosta instalacja umożliwia początkującym na szybkie posadowienie systemu w komputerze.

ROM-DOS RDS dla przemysłu elektronicznego
ROM-DOS Software Development Kit jest zestawem narzędzi dla firm projektujących i produkujących oprogramowanie i urządzenia sterujące dla wszelkiego typu obecnych na rynku maszyn i produktów użytkowych wspartych na różnych platformach procesorowych - począwszy od 186.

Mała pamięć i możliwość posadowienia na różnych nośnikach, jest to trafny wybór dla OEM.

ROM-DOS jest uzywany w milionach produktów począwszy od telefonów komórkowych, aparatów fotograficznych aż do poważnych sterowników w zakresie kontroli produkcji i pobierania danych np. w energetyce, telekomunikacji i awiacji.
...więcej informacji dla firm !!!
ROM-DOS RDS nowe ułatwienia dla programistów
Datalight oferuje najnowszą wersję SDK ROM-DOS 7.1 obsługującą długie nazwy plików. Wciąż jeszcze wiele firm tworzy oprogramowanie dla procesorów x86 z wykorzystaniem DOS-a. Dzięki wsparciu dla długich nazw całe programowanie może zostać napisane w języku C (zamiast w assemblerze).
ROM-DOS 7.1 umożliwia programiście budowanie systemów gotowych do współpracy z Internetem, dla procesora 186 lub szybszego, 60K do 90K ROM lub flash oraz sterownika pakietów do połączeń z Internetem. Dzięki modułowi TCP/IP w ROM-DOS, aplikacje i programy mogą posiadać system zdalnej kontroli a ostrzeżenia i alarmy mogą być dostarczane pocztą elektroniczną, poprzez pager lub telefon komórkowy.

ROM-DOS zapewnia także bezpieczny serwer sieciowy, który umożliwia przeglądanie i kontrolę osadzonego systemu i aplikacji z poziomu przeglądarki internetowej. ROM-DOS zapewnia także wsparcie dla standardowego protokołu FTP (File Transfer Protocol) z serwerem FTP, dzięki czemu aktualizacja aplikacji i otrzymywanie danych z systemów zdalnych może być dokonywane przy użyciu modułu ROM-DOS FTP.

Moduł Konsoli Zdalnej pracuje w środowisku JVM Sun Microsystem co zapewnia dostęp zdalnej konsoli DOS do oddalonego zdalnego systemu. Ta cecha funkcjonalna jest szczególnie przydatna do diagnostyki aplikacji, w której wyniki mogą być odczytywane i prezentowane poprzez interfejs HTML. Zastosowanie tego typu systemu jest szczególnie przydatne w urządzeniach automatyki przemysłowej.

...więcej informacji



...pisz do nas


© Polmax