Polmax Sp. z o.o; 53-015 Wrocław; Karkonoska 59; tel: (71) 339-9571
LICENCJA
Informacje:
TESTUJ
F-PROT
pobierz pliki
dla
Windows i Dos


Produkty:
Zobacz również:
nasze ośrodki

port jachtowy
Polecamy:

Program
Anty Wirusowy

za darmo do
domowego użytkuPisz do nas

F-PROT to najlepsze narzędzie aby zabezpieczyć siebie i swój komputer przed utratą danych.
F-PROT
Jest jednym z najlepszych na świecie programów zabezpieczających i zwalczających ataki wirusów, trojanów i wszelakiego typu szkodników komputerowych.
Na dzień dzisiejszy wykrywa i zwalcza ich ponad
588 800
Miliony komputerów każdego dnia narażone są na ataki programów, które w ciagu sekundy potrafią zniszczyć dorobek całego życia. Doświadczyli tego uzytkownicy kompów w ciągu ostatnich kilku lat. Wirusy stały się plagą, której nie można lekceważyć.

F-PROT jest jedną z najbardziej znanych i cenionych aplikacji na rynku antywirusowym.


F-PROT doskonały program antywirusowy
Przez długi czas szukaliśmy programu antywirusowego, który mógłby nam pomóc w firmie z problemami szkodników, tych starych na dyskietkach i nowych z sieci Internetu. Próbując wielu zagranicznych i polskich programów stwierdziliśmy, że tylko F-PROT pomógł nam wyjść z opresji i wyczyścił komputery biurowe i archiwalne ze śmieci.

Właśnie po rozwiązaniu naszych kłopotów i nie patrząc na czasami błędne informacje zamieszczane w niektórych "testach" pism komputerowych stwierdziliśmy, że możemy określić program antywirusowy F-PROT islandzkiej firmy FRISK jako jeden z najlepszych na świecie i właśnie jego polecać innym firmom.

Ze spokojem i czystym sumieniem oferujemy F-PROT w naszej dystrybucji i zapraszamy wszystkich do korzystania z niego.
Wiele jest powodów, ale najważniejszy to jego wszechstronność, możliwość codziennej aktualizacji i praca sieciowa, jak również najważniejszy - przystępna cena.
Wersja dla okienek pracuje również na Windows Server i jest w tej samej cenie.
Pomyśl, wydatek około 200zł netto to nie dużo za program antywirusowy na 10 komputerów. Porównaj ceny innych.


F-PROT ANTYWIRUS zapewnia:
Uaktualnienia do programu F-Prot Antivirus oraz uaktualnienia sygnatur wirusów przez cały okres obowiązywania licencji.


Uaktualnienia programu F-Prot Antivirus
Program ulega aktualizacjom kilka razy w roku tak, aby był w stanie sprostać większości pojawiających się zagrożeń oraz aby F-Prot Antiwirus mógł zapewniać najlepszą możliwą ochronę przed szkodnikami. Klienci mogą bezpłatnie pobierać te uaktualnienia przez cały okres obowiązywania licencji.

Uaktualnienia plików sygnatur wirusów
Ważną częścią zdolności F-Prot Antivirus do wykrywania zagrożeń dla bezpieczeństwa są pliki zawierające sygnatury wirusów. Pliki sygnatur wirusów dla F-Prot są aktualizowane co najmniej raz w tygodniu w niektórych wypadkach nawet codziennie, a w razie potrzeby także częściej.

Użytkownicy F-Prot Antivirus mogą dokonać subskrypcji usługi ostrzegawczej F-Prot Alert Service, i otrzymywać wiadomości e-mail za każdym razem, kiedy dostępna staje się aktualizacja plików sygnatur wirusów lub aktualizacja samego programu.

Wsparcie
F-Prot Antivirus dla Windows obejmuje nieograniczone wsparcie w całym okresie obowiązywania licencji. Wsparcie online zapewnione jest na naszej stronie internetowej w centrum wsparcia, lecz pomagamy także za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Ochrona w czasie rzeczywistym
Jednym z głównych składników F-Prot Antivirus dla Windows jest moduł ochrony w czasie rzeczywistym, który monitoruje wszystkie pliki znajdujące się w systemie i blokuje dostęp do zakażonych, podejrzanych lub groźnych plików, które w jakiś sposób mogłyby zaszkodzić twojemu systemowi.

Moduł ochrony pracuje w czasie rzeczywistym i uruchamiany jest równocześnie ze startem komputera i przez cały czas pracuje w tle wykorzystując bardzo mało zasobów komputera zwłaszcza pamięci. Dzięki temu może kontrolować każdy plik, do którego system stara się uzyskać dostęp i przechwytuje pliki rozpoznane jako zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Skaner na żądanie
Skaner na żądanie (OnDemand Scanner) jest głównym programem dzięki któremu odbywa się konfiguracja składników F-Prot Antivirus. W nim możesz przeskanować swój system pod kątem obecności wirusów, wykonać złożone zadania w trybie Zaawansowane, sprawdzić skuteczność bieżących plików definicji wirusów, porównać je z najświeższymi plikami i uruchomić dowolny ze składników F-Prot Antivirus dla Windows.

Moduł uaktualniający (Updater)
Ta prosta, niemniej jednak zasadnicza część F-Prot Antivirus dla Windows zarządza uaktualnieniami plików definicji wirusów. Pliki te zawierają informacje o wszystkich wirusach, jakie F-Prot Antivirus powinien wykrywać a także środek zaradczy dla kazdego z nich. Moduł można ustawić na pobieranie uaktualnień z Internetu (z lub bez serwera proxy) lub z określonej lokalizacji w sieci lokalnej.

Harmonogram pracy (Scheduler)
Przy pomocy Harmonogramu pracy możliwe jest ustawienie skanera na żądanie F-Prot Antiwirus tak, aby przeszukiwał system pod kątem wirusów w określonym dniu i o określonej godzinie. Możliwe jest także ustawienie modułu uaktualniającego aby regularnie pobierał aktualizacje plików definicji wirusów po to, aby twój system zawsze był ochroniony przed pojawiającymi się codziennie nowymi wirusami.

DOS-owy skaner na żądanie
F-Prot Antivirus dla DOS zawarty jest również w produkcie F-Prot Antivirus dla Windows, ponieważ może się tak zdarzyć, że wirus doprowadzi do zablokowania systemu Windows. W takich przypadkach F-Prot dla DOS przychodzi z pomocą usuwając infekcję wirusową, jeśli tylko system DOS nadal funkcjonuje lub komputer może być uruchomiony z dyskietki F-Prot Antivirus dla DOS można uruchomić.

F-Prot Antivirus dla DOS jest również sprzedawany jako osobny produkt.

Dlaczego PL-DOS
PL-DOS to zestawy oprogramowania zawierające w pełni legalny wraz z licencją system operacyjny PC-DOS firmy IBM, który można natychmiast zainstalować na komputerze, z możliwością wymiany systemu np. z innego DOS'a. Dodatkowo w zestawie kilka doskonałych aplikacji tj. DOS Navigator, Arachne przeglądarka i poczta Internetowa oraz wiele innych użytecznych programów.

POLMAX dystrybutorem na Polskę

Firma Polmax jest autoryzowanym dystrybutorem firmy FRISK oraz programów F-PROT ANTYVIRUS na terenie Polski.
Zapraszamy firmy komputerowe do współpracy.